• Sociální rehabilitace

  Sociální rehabilitace

  V Sociální rehabilitaci se zaměřujeme na podporu soběstačnosti člověka a jeho zapojení do společnosti v běžných oblastech života.

  V rámci služby nabízíme dvě hlavní metody spolupráce: Podporované zaměstnávání a Tranzitní program. Více informací
 • Podpora samostatného bydlení

  Podpora samostatného bydlení

  Posláním služby podpora samostatného bydlení je pomáhat lidem se zdravotním postižením žít běžným životem ve vlastním domově s využitím individualizované podpory.
    Více informací
 • Poradna Quip

  Poradna Quip

  Poradna Quip pomáhá radou i podporou hlavně lidem se zdravotním postižením nebo duševním onemocněním. Pomáháme jak jednorázovou radou, tak i formou dlouhodobější spolupráce. Více informací
 • Kurzy a vzdělávání

  Akreditované kurzy

  Nabízíme více než dvě desítky akreditovaných kurzů na téma inkluze, plánování zaměřené na člověka, management, komunikace a právo. Více informací
 • Aktuálně

  Víte, co je Agenda 2030?

  My většinou nevěděli a také proto proběhl v rámci naší organizace online workshop na téma Globální občanství a občanská angažovanost mladých lidí s mentálním postižením. Lektorka a naše kolegyně Klára Silovská tento workshop vedla s cílem seznámit s tématy globálního občanství pracovníky Rytmusu, aby témata mohli předávat dál a začlenit je do práce s lidmi s mentálním postižením.

  Rytmusí akreditované kurzy v Brně!

  Od dubna startujeme akreditované kurzy v centru Brna. Náš vzdělávací program vychází z principů myšlení zaměřeného na člověka a je určený těm, kteří poskytují podporu dospělým a dětem se zdravotním postižením. Přihlašovat se můžete už teď.

  Všechny aktuality

  Kde působíme a co děláme?