Společně s Lagardere Travel Retail, a.s. hledáme zaměstnání lidem s postižením

Během prázdnin jsme začali spolupracovat s dalším zaměstnavatelem – se společností Lagardere Travel Retail, a.s. v konceptu kaváren Costa Coffee.

Do dnešního dne se nám společně podařilo najít zaměstnání třem lidem na zkrácené úvazky a to konkrétně v konceptech: Costa Coffee Italská, Costa Coffee Národní třída a Costa Coffee Palladium.

Slečna Helena K. a pánové Tomáš D. a Tomáš M. mají shodnou pracovní náplň. Jejich úkolem je udržovat pořádek v prostředí kavárny a starat se o čistotu používaného nádobí. Všichni tři jsou v práci spokojení, což je pro nás důležitá zpětná vazba.

Těší nás, že je společnost Lagardere Travel Retail, a.s. s naší podporou spokojená a že se v blízké době chystá rozšířit spolupráci také v konceptu pekáren a kaváren Paul a pekařství Mr.Baker/Hello!

 

Chcete i ve vaší firmě zaměstnávat lidi se zdravotním postižením a nevíte jak na to? Napište nám na pz@rytmus.org nebo zavolejte na tel.: 224 255 819. Rádi vám se zaměstnáváním lidí se zdravotním postižením poradíme a pomůžeme.
Sdílejte na: