Kurzy celoživotního vzdělávání 2018

Začátkem školního roku jsme už tradičně otevřeli několik vzdělávacích kurzů, díky kterým mají dospělí lidé s mentálním postižením možnost rozšířit své znalosti a schopnosti a něco nového se naučit.

Na lekcích tance a pohybu se každé úterý setkávají lidé, kteří mají zájem o praktickou výuku tance, protažení těla a relaxaci. Kurz je veden Kateřinou Ondrovou a Terezou Humlovou.

Ve spolupráci s Asociací české videokultury MEDIALOG, z.s. jsme připravili Videokurz I – II, na kterém se skupina kurzistů každý čtvrtek učí jak natočit film. Každý má možnost vyzkoušet si práci scénáristy, zvukaře, fotografa nebo kameramana.

Kurz Svět kolem nás účastníkům ukáže svět formou zábavného učení a pokusů, kterými je provedou lektorky Jana Hnilicová a Eva Šafaříková. Kurz se zaměřuje na doplnění a rozšíření všeobecných znalostí z oblasti politiky, vědy, kultury a techniky.

10. 10. 2018 proběhla beseda s Policií ČR, která měla za cíl zájemcům ukázat práci Policie ČR, vysvětlit jak má vypadat správný telefonát na tísňovou linku a přiblížit zásady osobní bezpečnosti.

Kurzy celoživotního vzdělávání probíhají díky finanční podpoře Magistrátu hl. m. Prahy.

Sdílejte na: