Soutěž Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020 zná své vítěze (Karlovarský kraj)

9. ročník soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020 v Karlovarském kraji vyvrcholil ve středu 4. listopadu 2020. Oproti minulým ročníkům proběhlo vyhlášení vítězů netradičně, a to formou internetové videokonference.

Zástupcům zaměstnavatelů, kteří v letošním ročníku získali 1. a 2. místo, poděkovala ředitelka organizace Rytmus – od klienta k občanovi, z.ú. Pavla Baxová.

Vítězem 9. ročníku soutěže v Karlovarském kraji se stala Krajská knihovna Karlovy Vary. Druhé místo získala Krajská rada dětí a mládeže Karlovarska, z.s. a na třetím místě se se umístila firma McDonald’s spol. s.r.o. Gratulujeme!

„V Karlovarském kraji bylo do soutěže nominováno 20 různých zaměstnavatelů, z nichž vítěze vybírala pětičlenná odborná komise,“ řekla Silvie Jirkovská, vedoucí služby Podporované zaměstnávání v Karlovarském kraji.

Cílem soutěže Stejná šance je podpořit firmy, které zaměstnávají osoby se zdravotním znevýhodněním, poskytnout jim veřejné uznání a prostřednictvím příkladů jejich dobré praxe motivovat ostatní firmy, aby osoby se zdravotním znevýhodněním zaměstnávaly.

9. ročník soutěže proběhl pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí a Karlovarského kraje.

Děkujeme sponzorům, kteří do soutěže poskytli věcné ceny: 

Hlavní cenou jsou skleněné plastiky od firmy Luxlighting.

Firma Luxlighting přináší jedinečné luxusní osvětlení z ručně tvarovaného skla od mladých českých designérů. Nabízí nástěnné, stropní svítidla a návrhy na míru.

Mezi další ceny patří poukázky do restaurace Veselá liška.

Sdílejte na: