Spolupráce s firmou iBi Store

Všechno to začalo na obchodní snídani s podnikateli Dobré ráno pro obchod, kde naše kolegyně Anna Kaucká mluvila o integraci lidí se zdravotním postižením a o výhodách pro zaměstnavatele.

To zaujalo pana Slavomíra Picmause, zakladatele společnosti iBi Store. Následovala osobní schůzka, kde se vše podařilo domluvit a spolupráce byla na světě.

Firma iBi Store se zaměřuje na spolupráci se širokou sítí obchodů a dodavatelů se zdravou výživou a přírodní kosmetikou. Díky vlastní aplikaci pak propojuje dodavatele a zákazníky po celé ČR.

Pan Picmaus nabídl spolupráci při hledání pracovních míst u svých obchodních partnerů. Ty osloví a podpoří zaměstnávání lidí s postižením pomocí webu, newsletteru, FB, ale i při osobních jednáních.

Firmy mohou získat nové zaměstnance ve skladech, výrobnách, obchodech nebo v pomocné administrativě. I to může být jedna z cest, jak vyřešit problém s nedostatkem pracovních míst.

Ve firmě iBi Store jsou rádi, že mohou podpořit integraci lidí s postižením na běžný trh práce. My jsme rádi, že se nám podařilo navázat tak skvělou spolupráci!

 

Sdílejte na: