2. národní konference služby Podpora samostatného bydlení

V Praze se 27. listopadu 2018 uskuteční 2. národní konference služby Podpora samostatného bydlení. Smyslem konference je zapřemýšlet o tom, jak a kam se vyvíjí služba Podpora samostatného bydlení, s čím se potkáváme a co řešíme. 

Konference je určená pro:

  • poskytovatele služby Podpora samostatného bydlení i jiných služeb
  • zástupce státní správy i samosprávy
  • opatrovníky
  • uživatele služby
  • lidi s mentálním postižením
  • rodiče a blízké osoby lidí, kteří služby využívají

 

Kdy a kde?

Konference proběhne 27. listopadu 2018 (9:30 – 16:45) a účastnický poplatek je 600 Kč (občerstvení v ceně). Pro lidi se znevýhodněním a pro omezený počet studentů prezenčního studia, kteří si konferenci budou hradit sami a poskytujeme slevu 50%.

Konference se bude konat v jednacím sále Magistrátu hl. m. Praha (Mariánské náměstí 2/2, Praha 1).

Konference proběhne pod záštitou hl. m. Prahy a k pořádání konference spojily síly tři Rytmusy – od klienta k občanovi, Východní Čechy a Střední Čechy.

Platební podmínky

Termín: 27. listopadu 2018 (9:30 – 16:45)
Místo konání: Magistrát hl. m. Praha, Velký jednací sál (Mariánské náměstí 2/2, Praha 1)
Cena: 600 Kč

Přihlášení na konferenci bude platné po vyplnění online přihlášky a úhradě poplatku. Na základě zaslané přihlášky Vám bude vystavena zálohová faktura se splatností 14 dnů. Vyúčtovací faktura Vám bude zaslaná e-mailem do 10 dnů od přijetí platby.

Odhlášení z konference lze provést e-mailem (konference.psb@rytmus.org). V případě zrušení Vaší účasti méně než 14 dní před začátkem konference, Vám budeme účtovat 150 Kč za administrativní úkony spojené s Vaší přihláškou. Pokud svou účast zrušíte méně než 7 dní před konáním konference, nebo se jí nezúčastníte, budeme Vám účtovat plnou cenu. Můžete za sebe však zajistit náhradníka.

Odesláním přihlášky souhlasíte s výše uvedenými platebními podmínkami.

Sleva: Pro omezený počet studentů prezenčního studia, kteří si konferenční poplatek budou hradit sami, poskytujeme slevu ve výši 50%.

 

Na případné dotazy Vám rádi odpovíme na e-mailu konference.psb@rytmus.org.

Sdílejte na: