Jak jsme pomáhali během lockdownu aneb procházky s Vojtou

V době tvrdých vládních opatření zavřelo společně se školami své provozovny i mnoho zaměstnavatelů. Studenti i zaměstnanci zůstali ze dne na den doma. Někteří uživatelé proto službu dočasně přerušili, jiní ji omezili na minimum. Naši asistenti, case manageři a pracovní konzultanti tak měli více volného času. Ten jsme se rozhodli, co možná nejvíc smysluplně využít. Například asistencemi Vojtovi Š. 

V době protipandemických opatření jsme nabízeli různé volnočasové aktivity, aby lidé netrpěli samotou a zůstávali v kontaktu s okolním světem. Jednou z aktivit byly procházky s doprovodem z řad konzultantů, poradců a asistentů.

Více fotek z procházek najdete na našem Instagramu.

Tip, že by rodina Vojty ocenila naší pomoc jsme dostali od organizace NAUTIS a s Vojtovou maminkou dojednali vše potřebné.

Asistence probíhaly od listopadu 2020 do května 2021 formou procházek, jednu jsme zvládli ještě před začátkem on-line výuky a druhá následovala po skončení školy. Ta byla kolikrát pořádná štreka 🙂 

S Vojtou jsme strávili spousty dní a společně navštívili třeba jezírko nedaleko Říčan, Průhonický park, rozhlednu Cibulka, Milíčovský les, Hostivařský lesopark, Toulcův dvůr, policii (když jsme odevzdávali nalezené klíče), podolské nutrie atd. 

 

 

Sdílejte na: