Jsme členy Asociace společenské odpovědnosti

Letos jsme se stali členy Asociace společenské odpovědnosti. Díky tomu jsme propojeni s dalšími organizacemi a firmami z korporátního i veřejného prostoru. Společně posilujeme kompetence v oblasti společenské odpovědnosti.

Lidem s postižením poskytujeme pomoc při nalezení a udržení práce v běžných podmínkách. Firmám nabízíme pomoc při zaučení nových zaměstnancůsnídaně pro společenskou odpovědnost, kde získají o podporovaném zaměstnávání více informací a audity pracovních příležitostí pro OZP. Podporou zaměstnanosti 3. nejohroženější skupiny lidí na trhu práce napomáháme mimo jiné naplnit společenskou odpovědnost firem.

„Asociace společenské odpovědnosti rozvíjí společenskou odpovědnost (CSR) a udržitelné podnikání v České republice. V rámci své unikátní vize tvoří s téměř 200 členy největší CSR platformu v ČR, která sdružuje a propojuje organizace z korporátního, neziskového, vzdělávacího i veřejného sektoru s cílem zvýšit jejich potenciál a kompetence v oblasti CSR a udržitelného podnikání.“ Více o asociaci najdete ZDE.

Sdílejte na: