Pravidelný pokec a smích. To je on-line kecárna

Tzv. kecárna vznikla na podzim 2020 v reakci na vývoj pandemie a s ní souvisejících omezení. Z důvodu velkého zájmu nabízíme lidem každý týden hned tři termíny, kdy si mohou vzájemně bezpečně pokecat. V rámci každého termínu se pravidelně schází 5 až 7 lidí on-line, což považujeme za ideální počet, aby se každý dostal ke slovu.  

V době protiepidemických opatření nabízíme uživatelům našich sociálních služeb on-line aktivity, aby zůstávali v kontaktu s okolním světem, byli v psychické pohodě a třeba se i něco nového naučili.

Mezi další aktivity, které organizujeme, patří například vaření, cvičení, tancování nebo angličtina.

Každý týden se účastníci nemohou dočkat, až se opět připojí a budou moci prohodit pár slov se svými kamarády, známými i pracovníky organizace. 

Jsme rádi, že jsme každý trochu jiný. Díky tomu se vzájemně doplňujeme a inspirujeme. Povídáme si o současné situaci, o tom, jak trávíme volný čas, co nám dělá radost i jaké nás někdy potkávají těžkosti. Hrajeme slovní hry, plníme filmové (i jiné) kvízy a občas se podíváme na nějaké krátké video. Vždycky se ale rádi všichni zasmějeme. 

I když se na kecárnu každý týden všichni moc těšíme, tak už se nemůžeme dočkat, až se bude možné setkávat osobně.

Sdílejte na: