Rytmusí akreditované kurzy v Brně!

Od dubna startujeme akreditované kurzy v centru Brna. Náš vzdělávací program vychází z principů myšlení zaměřeného na člověka a je určený těm, kteří poskytují podporu dospělým a dětem se zdravotním postižením. 

Obsah našich kurzů je šitý na míru potřebám sociálních pracovníků, pracovníků v sociálních službách, vedoucích pracovníků, pedagogických a poradenských pracovníků, zároveň také poskytovatelům neformální podpory a pomoci, čili rodičům, rodinným příslušníkům a dalším členům kruhů podpory. Jsme unikátní v propojení teorie a praxe. Všichni naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti v oboru a patří k těm, kteří prošlapávají cestu a pomáhají prosadit nové trendy. 

Máme dvacetiletou tradici. Od roku 2002 se našich vzdělávacích akcí zúčastnily tisíce lidí. Vycházíme z přesvědčení, že respekt a ochrana práv lidí ohrožených sociálním vyloučením je nedílnou součástí kvality a profesionality.

Seznam otevřených kurzů v Brně v prvním pololetí 2022:

V případě nepříznivé epidemiologické situace jsme připravení kurz vést on-line. O případné změně budeme včas informovat.

Rádi byste rovnou absolvovali kurz on-line formou? Seznam aktuálních kurzů naleznete zde

Všechny naše kurzy učíme také na klíč, neboli uzpůsobené potřebám zadavatele. Více informací o kurzech na klíč naleznete zde.

V Brně organizujeme samozřejmě i Kurzy pro asistenty pedagogaTermíny naleznete zde

Více informací rádi poskytneme na emailu ivan.pirohanic@rytmus.org nebo na tel. čísle 737 536 425.

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících u Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, a zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách u Ministerstva práce a sociálních věcí. 

Sdílejte na: