Pavel posílil tým pražské prodejny dm drogerie v OD Kotva

Za téměř čtyři roky spolupráce s dm drogerií se v různých částech ČR podařilo zajistit praxe pro více než 20 lidí, využívajících služby Tranzitní program a Podporované zaměstnávání. Posledním takovým je Pavel Vinš, který v listopadu 2021 posílil tým pražské prodejny v OD Kotva. 

Pavel při práci obsluhuje uklízecí stroj.

Pavel měl možnost si práci v rámci dohody o provedení práce vyzkoušet. Po oboustranné spokojenosti se s dm drogerií dohodl na nástupu na poloviční úvazek. Od té chvíle Pavel pracuje každý den od 8:00 do 12:00 a jeho náplní práce je úklid prodejny a skladu.

Zpočátku měl pracovní asistence, které mu pomáhali se zapracováním. Hodně také pomohla vedoucí prodejny Renáta Burdová, která byla velmi ochotná Pavlovi ukázat jednotlivé činnosti a zaškolit ho v nich. Během zaučování v nové pozici byla trpělivá a nápomocná.

„Než jsem měl nastoupit do dm, měl jsem trochu obavy, jestli je to práce pro mě. Hodně mi pomohlo, že jsem si vše mohl nejprve vyzkoušet. Paní Renáta mi ukázala, jak pracovat s uklízecím strojem, jak ho čistit a nabíjet. Vysvětlila mi také, jak pracovat se zabezpečovacím zařízením, které je ve skladu. Pomohlo mi také to, že se mnou ze začátku do práce chodil pracovní konzultant Martin. Ten mi ukázal, jak co udělat nebo udělat lépe. Teď už pracuji sám a jsem tam spokojený.“Pavel Vinš
O spolupráci a Pavlově příběhu vyšel článek ve firemním oběžníku dm drogerie.

 

Sdílejte na: