Zdena s Jaroslavem mohou konečně plánovat svatbu

Zdena už od roku 2014 usiluje o to, aby nebyla omezená na svých právech. V březnu 2018 jsme psali o tom, jak jí pomáháme s navrácením svéprávnosti u soudu. Nyní, v dubnu 2019, přišlo malé vítězství a Zdenka se může vdát!

Zdenčiným velkým přáním byla možnost se vdát za svého dlouholetého přítele Jaroslava, se kterým žije už tři roky ve společném bytě. Poslední soud proběhl v dubnu 2019 v Plzni, kde paní Zdeně sice nebyla vrácená svéprávnost, ale bylo jí umožněno se vdát.

Minulý týden proběhlo se Zdenkou a jejím partnerem plánovací setkání, jehož se účastnili lidé, kteří je podporují (rodina, přátelé a asistentky). Svatba byla na setkání pochopitelně velkým tématem.

Přáním Zdenky a Jardy je mít svatbu v květnu, kdy je jaro v plném proudu a všechno kvete. Vědí, že tento rok už to nestihnou, ale to jim nevadí. Chtějí mít čas si vše dobře naplánovat a zařídit, aby byla svatba přesně podle jejich představ. Přípravy jsou tak v plném proudu – společně už promýšlí konkrétní termín svatby, seznam hostů, co a jak je nutné zařídit, koupit a zajistit.

Sdílejte na: